PŁYN HAMULCOWY DOT -3  0,5L, 5 L

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Charakterystyka

 

Płyny hamulcowe ORLEN OIL produkowane są na bazie eterów alkilowych, glikoli etylenowych, estrów boranowych, polipropylenoglikoli oraz pakietu dodatków funkcjonalnych.

 

Zastosowania

 

Przeznaczony jest do hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli, wózków akumulatorowych, itp. zgodnie z instrukcjami obsługi pojazdów.
DOT-3 jest wysokiej jakości płynem hamulcowym przeznaczonym do stosowania w pojazdach o układach hamulcowych i sprzęgłowych średnio obciążonych.

 

PŁYN HAMULCOWY DOT -5.1  0,5L

 

 

 

 

 

  

 

 

Płyn hamulcowy DOT-5.1 0,5L /Organika

 

ZASTOSOWANIE:

 

Przeznaczony do stosowania w hydraulicznych układach hamulcowych i sprzęgłowych pojazdów samochodowych wyposażonych w układy ABS, EDS czy ESP, w pojazdach dysponujących dużymi mocami, pracujących w ekstremalnych warunkach eksploatacji oraz w samochodach sportowych.

Spełnia wymagania między narodowych norm:

 

FMVSS 116 ( DOT-5.1)

ISO 4925

SAEJ1703

PN-C-40005

 

 

PŁYN HAMULCOWY R -3  0,5L, 5L

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pełni syntetyczny najwyższej jakości płyn hamulcowy o temperaturze wrzenia pow. 240C, stosowany w samochodowych układach hamulcowych. Jest przeznaczony do wymiany i uzupełniania płynu we wszystkich pojazdach, gdzie instrukcja obsługi nakazuje stosowanie płynu R3 lub DOT3. Jest w pełni mieszalny z innymi płynami klasy R3 lub DOT3. W starszych samochodach zastępuje dotychczas stosowany płyn R3, dzięki czemu znacznie poprawia bezpieczeństwo eksploatacji samochodu. Posiada wysoką stabilność chemiczną, doskonałe własności reologiczne w niskich i wysokich temperaturach. Jest neutralny dla uszczelnień i stopów metali stosowanych w układach hamulcowych. Spełnia wymagania wszelkich norm obowiązujących w Polsce PN-C/40005 oraz ITS znak B a także norm amerykańskich No 116 DOT3, ISO 4925, SAE J 1173.

 

 

ELF FRELUB 650   1 L

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Elf Frelub 650 opak. 1L ELF FRELUB 650 jest syntetycznym płynem hamulcowym o wysokiej temperaturze wrzenia.

 

 ZASTOSOWANIE:

 

 

Płyn został opracowany do układów z hamulcami tarczowymi, ale można go również stosować do układów z hamulcami bębnowymi. Można go mieszać z innymi płynami hamulcowymi odpowiadającymi normom: FMVSS 116(dot-4) oraz SAE J 1703

 

SPEŁNIA NASTĘPUJĄCE NORMY:

 

SAE: J1703 f

FMVSS: 116 (DOT 4)

NFR:  12640

RENAULT

 

 

PŁYN DO UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH

 

  DA-1  O,5L, 5L

 

 

 

 

 

 

 

 

Charakterystyka

 

Płyn hydrauliczny DA-1 jest to mieszanina środków smarnych, środków antykorozyjnych i rozpuszczalników organicznych.

Zastosowania

Płyn hydrauliczny DA-1 przeznaczony jest do stosowania w układach hydrauliki siłowej, maszyn, urządzeń rolniczych, budowlanych.

Zapewnia skuteczne, właściwe i trwałe działanie poprzez:

• zabezpieczenie przed korozją metalowych części,
• właściwe uszczelnienie układu,
• odpowiednie pęcznienie uszczelek gumowych.

ZALECENIA

• nie mieszać z innymi płynami hydraulicznymi,
• przy wymianie płynu dokładnie przepłukać wszystkie przewody,
• przy zmianie innego płynu hydraulicznego na płyn DA-1 zaleca się cały układ przemyć denaturatem i przepłukać płynem hydraulicznym DA-1