SYLEN DO MYCIA I SPRYSKIWANIA

 

SZYB ZIMOWY-22

 

 

 

 

Charakterystyka

 

Płyny do mycia i spryskiwania szyb samochodowych SYLEN produkowane są na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu oraz barwnika i środka zapachowego.

Zastosowania

 

Płyn zimowy skutecznie myje szyby usuwając sól, brud, śnieg, błoto i inne zanieczyszczenia wpływające ujemnie na widoczność. Przeciwdziała obladzaniu się szyb podczas mrozów, pełni funkcję środka zapobiegającego oblodzeniu końcówki dyszy, zapewniając swobodny wypływ płynu.
Płyn letni skutecznie myje szyby usuwając uporczywe ślady po owadach, błoto, zanieczyszczenia drogowe, tłuszcze. Nie pozostawia smug, plam i refleksów na szybie. Zapewnia dobrą widoczność, zwiększając bezpieczeństwo jazdy.
Płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych - zimowy -20oC można rozcieńczyć wodą otrzymując: 


• PŁYN DO MYCIA I SPRYSKIWANIA SZYB SAMOCHODOWYCH O TEMPERATURZE KRYSTALIZACJI OKOŁO -8oC mieszając 1część objętościową płynu zimowego -20oC + 1 część objętościowa wody,
• PŁYN DO MYCIA I SPRYSKIWANIA SZYB SAMOCHODOWYCH O TEMPERATURZE KRYSTALIZACJI OKOŁO -5oC mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20oC + 2 części objętościowe wody.

Normy, aprobaty, specyfikacje

Płyny do mycia i spryskiwania szyb samochodowych SYLEN produkowany jest przez Platinum Oil Sp. z o.o. na licencji Orlen Oil.

 

 

PAN SAMOCHODZIK DO MYCIA I

 

 

SPRYSKIWANIASZYB ZIMOWY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Płyny do mycia i spryskiwania szyb samochodowych płyny PAN SAMOCHODZIK  produkowane są na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu oraz barwnika i środka zapachowego.

 

 

SYLEN DO MYCIA I SPRYSKIWANIA

 

SZYB LETNI

 

 

 

Płyn letni przeznaczony jest do mycia i spryskiwania szyb samochodowych w okresie letnim.

 

PAN SAMOCHODZIK DO MYCIA I

 

SPRYSKIWANIA SZYB LETNI

 

 

 

Płyn letni przeznaczony jest do mycia i spryskiwania szyb samochodowych w okresie letnim.

 

SHELL DO MYCIA I SPRYSKIWANIA

 

SZYB ZIMOWY -22

 

 

 

 

Płyny do mycia i spryskiwania szyb samochodowych płyny SHELL produkowane są na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu oraz barwnika i środka zapachowego.

 

SHELL DO MYCIA I SPRYSKIWANIA

 

SZYB LETNI

 

 

 

Płyn letni przeznaczony jest do mycia i spryskiwania szyb samochodowych w okresie letnim