ELF COMPETITION ST 10W 40

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie: Olej do silników

Jakość:  Półsyntetyczny

Zakres Produktów: Samochody osobowe

Lepkość: 10W40

 

  

ELF COMPETITION ST 10W40 zalecany jest do stosowania w wysokoprężnych silnikach najnowszej konstrukcji: wielozaworowych,
wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, wyposaSonych we wtrysk pośredni i bezpośredni.
Może być on stosowany w jeździe miejskiej i po autostradzie z dużą prędkością, w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

ELF COMPETITION ST 10W40 ma doskonałą płynność w niskich temperaturach, co w połączeniu z odpowiednio dobranymi dodatkami
przeciwzuSyciowymi zapewnia: łatwy, oszczędzający akumulator rozruch silnika, natychmiastowe smarowanie i ochronę przed zużyciem współpracujących części, szybkie osiągnięcie optymalnej temperatury pracy.
 

 

ELF COMPETITION STI 10W 40

 

 

 

 

  

   

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie: Olej do silników

Jakość:  Półsyntetyczny

Zakres Produktów: Samochody osobowe

Lepkość: 10W40

 

 

 

ELF COMPETITION STI 10W40 jest najnowszej generacji, wielosezonowym olejem półsyntetycznym, zestawionym ze specjalnie wyselekcjonowanych bazowych olejów syntetycznych i mineralnych oraz dodatków uszlachetniających.

ELF COMPETITION STI 10W40 zalecany jest do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych najnowszej konstrukcji: wielozaworowych, wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem spalin lub bez, zasilanych benzyną ołowiową i bezołowiową. Może być stosowany w jeździe miejskiej i po autostradzie z dużą prędkością, w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Szczególnie zalecany do silników zasilanych gazem propan-butan.